26

Odp: Co na cellulit?

Tabletki nie rozwi─ů┼╝─ů problemu... Trzeba wzi─ů─ç si─Ö do roboty, a nie czeka─ç a┼╝ samo si─Ö zrobi za nas.
Polecam peeling kawowy i ruch, np. jazd─Ö na rowerze.

27

ah cellulit, ten uwielbiany przez wszystkich cellulit.

28

Cellulit to straszna rzecz, od dłużeszego czasu próbuję się go pozbyć. Póki co zapisałam się na basen, czepek kupiłam http://www.asport.pl/m/71/speedo/ i mam nadzieję, że pływanie mi pomoże. Już naprawdę nie wiem jak inaczej z tym walczyć

29 (edytowany przez barola 2016-09-21 15:11:45)

chyba najskuteczniejsze s─ů jednak zabiegi laserowe kt├│re wykonuj─ů miedzy innymi w klinikach  kremy i sport te┼╝ owszem pomagaj─ů ale nie tak efektywnie i tak kr├│tkim czasie jak taki zabieg

30

No w┼éasnie ┼éatwo Wam tak pisa─ç. My┼Ťlicie,┼╝e sama nie stosowa┼éam tych wszystkich metod usuwania cellulitu? Probowa┼éam ich naprawd─Ö wiele ale nic nie pomaga Jestem szczup┼éa ale ten okropny cellulit jest moja zmor─ů. Dosz┼éo do tego,z─Ö normalnie wstyd mi si─Ö ubra─ç w str├│j k─ůpielowy aby wyj┼Ťc na basen
jest tutaj kto┼Ť  z Gda┼äska? Czy macie namiary na jakie┼Ť masae czy cos takiego? Bo kosmetykami to tego na pewno nie usun─Ö.

31

na cellulit bardzo pomaga ziemia okrzemkowa, moja mama stosuje i m├│wi ┼╝e widzi efekty.

32

Wypr├│bujcie sobie koniecznie kawowy peeling rewitalizuj─ůco-pobudzaj─ůcy. Tutaj http://greenwitch.pl/przepis-na-natural ÔÇŽ thermomix/ jest przepis. Uwa┼╝am, ┼╝e naprawd─Ö warto. Super si─Ö sprawdza.

33

Kamila_123 napisał/a:

No w┼éasnie ┼éatwo Wam tak pisa─ç. My┼Ťlicie,┼╝e sama nie stosowa┼éam tych wszystkich metod usuwania cellulitu? Probowa┼éam ich naprawd─Ö wiele ale nic nie pomaga Jestem szczup┼éa ale ten okropny cellulit jest moja zmor─ů. Dosz┼éo do tego,z─Ö normalnie wstyd mi si─Ö ubra─ç w str├│j k─ůpielowy aby wyj┼Ťc na basen
jest tutaj kto┼Ť  z Gda┼äska? Czy macie namiary na jakie┼Ť masae czy cos takiego? Bo kosmetykami to tego na pewno nie usun─Ö.

Bierzesz r├│wnie┼╝ pod uwag─Ö jakie┼Ť zabiegi? Bo masa┼╝e s─ů ok, wiele osob poleca ba┼äk─Ö chi┼äska ale na takich masa┼╝y trzeba wybra─ç si─Ö wiele a zabiegi daj─ů bardziej natychmiastowy efekt. Swoja drog─ů to do cellulitu trzeba podej┼Ť─ç kompleksowo. Wprowadzi─ç diet─Ö oraz ─çwiczy─ç.

34

Nie wiem. Na razie zacze┼éam poszukiwania. My┼Ťla┼éam nad t─ů ba┼äsk─ů chi┼äsk─ů ale zastanawiam si─Ö czy nie zam├│wi─ç sobie specjalnego urz─ůdzenia do ba┼äki chi┼äskiej i czy niewykonywa─ç sobie tego w domu. My┼Ťlis,┼╝e nie mam diety i  nie ─çwicz─Ö  ? ─ćwicz─Ö ale co z tego jak dupa pomarszczona nadal.

35

Poczytaj sobie o zabiegu na cellulit w klinice na Sk┼éodowskiej; http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/uda-i-posladki/ . Jest to zabieg na modelowanie pupy i ud. Nie jest to mo┼╝e takie tani, ale zdecydowa┼éam si─Ö na to po porodzie jak moja sk├│ra straci┼éa j─Ödrno┼Ť─ç. I efekty przesz┼éy moje oczekiwania. Nie ob┼╝eralam si─Ö pizz─ů, ─çwiczy┼éam. I jeszcze mia┼éam takie zabiegi. Niektore nie sa przyjemne ale po prostu z zabiegu na zabieg widzia┼éam jak zmniejsza sie obw├│d pupy i uda. Ba┼äki chi┼äskiej nie polecam poniewaz by┼éam na kilku zabiegach i p─Öka┼éy mi naczynka na nogach. Nie u ka┼╝dego jest taki efekt ale mnie po prostu zawi├│d┼é brak sensowncyh rezultat├│w. Nie warto jest r├│wniez samemu zamawia─ç takiejj baki bo jak nie znasz sie na zabiegu to mozesz sobie zrobi─ç wi─Öcej krzywdy ni┼╝ pozytku

36

Oj trochę drogie te zabiegi ;/ Czy nie można sobie po prostu kupić pojedynczego niż cały pakiet?

37

Mnie si─Ö wydaje, ┼╝e takie zabiegi tylko w pakiecie przynios─ů jaki┼Ť efekt.

38

Oczywi┼Ťcie,┼╝e mozna. Tylko da┼éam tutaj por├│wnanie bo taki pakiet to jest tam najbardziej op┼éacalna opcja ( jak kupuje si─Ö wi─Öcej zabieg├│w to jest o wiele taniej - tak samo jak zreszt─ů wsz─Ödzie). Poza tym du┼╝o zale┼╝y od Twojego cellulitu Nie da┼éa┼Ť tutaj fotografii tak wi─Öc moze nie jest tak ┼║le jak piszesz i moze wystarczy CI jedynie sama endermologia. U mnie celllulit by┼é spory tak wiec no musia┼éam wzi─ů─ç tych zabieg├│w wi─Öcej. KOnsultacje w gabinecie s─ů za free tak wi─Öc optymalnie bedzie jak sama si─Ö tam zapiszesz i dopytasz si─Ö co i jak.

39

No ja te┼╝ jestem tego zdania ┼╝e mo┼╝na.

40

na cellulit najlepsze sa ─çwiczenia smile JA ─çwicz─Ö intensywnie 40 minut dziennie smile

41

N cellulit bardzo dobrze dziala skakanie na skakance smile Taka niewinna zabawa z dzieciństwa, a naprawde potrafi zdzialać cuda wink

42

Mojej dziewczynie pomog┼éa endermologia w Krakowie te┼╝ na cellulit. Chyba tam si─Ö to odby┼éo: http://revision.com.pl/odchudzanie/endermologia/. Na razie wszystko jest w porz─ůdku smile

43

Bardzo skuteczne w walce z cellulitem s─ů zabiegi liporadiologii. S─ů to zabiegi nieinwazyjne, kt├│re dzi─Öki po┼é─ůczeniu  technologii fal radiowych, promieniowania podczerwonego, ┼Ťwiat┼éa LED, zassania pr├│┼╝niowego i masa┼╝u mechanicznego rolkami pozwalaj─ů na skuteczne uj─Ödrnienie cia┼éa i pozbycie si─Ö cellulitu wink

44

A mo┼╝e co┼Ť takiego jak karboksyterapia w Krakowie? Czy kto┼Ť mo┼╝e z was to robi┼é? Takie co┼Ť konkretnie http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyc ÔÇŽ oxyterapia

45

moim zdaniem najlepiej jest pozby─ç si─Ö przyczyn cellulitu czyli zmieni─ç diet─Ö, zwi─Ökszy─ç ilo┼Ť─ç ─çwicze┼ä fizycznych oraz pi─ç du┼╝o wody: http://twojmedyk.pl/jakie-sa-przyczyny- ÔÇŽ -celluitu/

46

Moja dziewczyna stosowa┼éa kiedy┼Ť Skinception (tutaj opis www.inhal.pl/jaki-krem-na-rozstepy/). Nigdy nie widzia┼éem u niej cellulitu ani rozst─Öp├│w wi─Öc chyba mog─Ö to poleci─ç smile

47

oczywi┼Ťcie, ┼╝e regularne ─çwiczenia. uj─Ödrnianie sk├│ry treningiem si┼éowym wspaniale redukuje cellulit smile By─ç mo┼╝e przyda┼éoby ci si─Ö tak┼╝e detox? Znam dobr─ů diet─Ö oczyszczaj─ůc─ů, kt├│ra ┼Ťwietnie sprawdzi si─Ö akurat na wiosn─Ö smile

48

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e dobr─ů opcj─ů mo┼╝e te┼╝ by─ç masa┼╝ tajski Na pewno pobudza kr─ů┼╝enie i wyg┼éadza cia┼éo. Do walki z cellulitem trzeba wykorzystywa─ç r├│┼╝ne metody, w tym masa┼╝e, kremy i zabiegi w kosmetyczki.

49

Po pierwsze picie du┼╝ej ilo┼Ťci wody, po drugie spinning, czyli jazda na rowerze  je┼Ťli masz problem z ┼éydkami to nie dawaj obci─ů┼╝enia, kole┼╝ance tak si─Ö zmniejszy┼é cellulit o po┼éow─Ö w ci─ůgu miesi─ůca regularnej jazdy a i zdrowa dieta oczywi┼Ťcie:)
Mega dzia┼éa zabieg vela- taki masa┼╝ pr├│┼╝niowy z rolkami masujacymi i/lub falami radiowymi. To najlepsze narz─Ödzia kt├│re "wyganiaj─ů" cellulit i super modeluj─ů sylwetk─Ö!
Masaze pomagaja. Po 2ciazy mi sie zrobil na udach, w sumie nie byl tragiczny, ale był. Pomogly mi masaze, chociaz masazystka twierdzi, ze to niemozliwe tongue ale skoro znikl, a ja nic oprocz masazy nie robilam to nie moglo to byc cos innego wink

50

A co powiecie na taki zabieg? Pomógłby na cellulit?